Dom

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Shenzhen Hicorpwell Technology co., Ltd została założona w 2013 roku i znajduje się w Shenzhen, o powierzchni warsztatowej ponad 3000 metrów kwadratowych.

 

Firma znajduje się w czołówce badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów światłowodowych i łączności, w tym patchcordów światłowodowych, pigtaili, wodoodpornych złączy, szybkich złączy światłowodowych itp.

 

Hicorpwell nawiązał współpracę z ogólnoświatową siecią klientów.Oferowane produkty mają na celu spełnienie najbardziej wymagających wymagań klientów i są sprzedawane przede wszystkim do Europy i Ameryki Północnej.To była profesjonalna pozycja w branży komunikacji światłowodowej w Chinach.

 

Jako prywatne przedsiębiorstwo high-tech, Hicorpwell ustanowiło przyczółki w branży dzięki swoim wysokiej jakości produktom.

 

Zakłady produkcyjne Hicorpwell zostały zarejestrowane zgodnie z normą ISO 9001:2000 od marca 2013 roku.

Tradycja przywództwa w zakresie technologii, jakości produktów i obsługi klienta umożliwiła firmie szybki rozwój.

Hicorpwell poczynił teraz solidne postępy.Nieustannie dotrzymujemy kroku rosnącemu zapotrzebowaniu i dążymy do doskonałości.

Hicorpwell składa się z oddanego zespołu młodych i innowacyjnych profesjonalistów.Cel, jakim jest projektowanie i produkcja najwyższej jakości produktów, utrzymuje konkurencyjność firmy na rynku.Dziś Hicorpwell jest dobrze rozpoznawany w branży komunikacji światłowodowej przez klientów na całym świecie.

 

 

Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd profil firmy 0

 

 

 

Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Hicorpwell Technology co., Ltd została założona w 2013 roku znajduje się w Shenzhen, powierzchnia warsztatu ponad 5000 metrów kwadratowych. To była profesjonalna pozycja w branży komunikacji światłowodowej w Chinach. Firma znajduje się w czołówce firm zajmujących się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą szerokiej gamy produktów światłowodowych i łączności, w tym kabli światłowodowych, pigtailowych, wodoodpornych, szybkozłączek światłowodowych itp. Firma Hicorpwell nawiązała współpracę z siecią ogólnoświatową. klientów. Oferta produktów została zaprojektowana w celu spełnienia najbardziej wymagających wymagań klientów i jest sprzedawana przede wszystkim w Europie i Ameryce Północnej.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : Hicorpwell

Ilość pracowników : 160~166

Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000

Rok założenia : 2013

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty