Dom Aktualności

wiadomości o firmie 5G daje ogromne możliwości w układach komunikacji optycznej.

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
5G daje ogromne możliwości w układach komunikacji optycznej.
najnowsze wiadomości o firmie 5G daje ogromne możliwości w układach komunikacji optycznej.
5G, jako sieć komunikacji mobilnej piątej generacji, stała się częścią krajowej strategii.

W porównaniu do sieci 4G jego szczytowa teoretyczna prędkość transmisji będzie setki razy szybsza, co jest całkiem warte. Wraz z nadejściem ery 5G, krajowy przemysł komunikacyjny będzie przyciągał nowe zmiany.

5G daje ogromne możliwości branży optycznych układów komunikacyjnych

Wiele osób w branży określi 2018 rok jako pierwszy rok 5G, co niewątpliwie przyniesie ogromne możliwości branży. Zgodnie z przewidywaniami odpowiednich instytucji, do 2020 r. Chińska sama stacja bazowa osiągnie 100 miliardów rynku, a ogólna perspektywa rynkowa przemysłu 5G jest bardzo szeroka.

5G daje ogromne możliwości w układach komunikacji optycznej. Wraz z trendem integracji trzech sieci, rozwój chipów komunikacyjnych w komunikacji mobilnej, bezprzewodowym Internecie i bezprzewodowych systemach transmisji danych, w szczególności chipy komunikacyjne obsługujące 5G, staną się największym rynkiem aplikacji w globalnej branży półprzewodnikowych układów scalonych.

Brak krajowych układów optycznych stał się kluczem do ograniczenia rozwoju branży urządzeń optoelektronicznych, co jest również dużym wyzwaniem dla rozwoju 5G w Chinach, ponieważ krajowe optyczne układy komunikacyjne w dużej mierze opierają się na imporcie, zwłaszcza w wysokich temperaturach. -nowe układy komunikacyjne, a niezależna zdolność badawczo-rozwojowa jest stosunkowo niewystarczająca

W ostatnich latach państwo przywiązuje większą wagę do przemysłu chipowego niż do przeszłości. Dla przedsiębiorstw perspektywa optycznych układów komunikacyjnych jest nieograniczona. Opierając się na tym, optyczna sieć komunikacyjna OFweek zredagowała i uporządkowała układ krajowych przedsiębiorstw na chipie komunikacji optycznej, a oni będą głównym organem tego rynku w przyszłości

Giganci telekomunikacyjni wpychają się do środka

Jeśli chodzi o branżę komunikacji wewnętrznej, huawei jest nieuniknionym przedsiębiorstwem. Jako lider krajowego przemysłu komunikacyjnego, huawei zyskało na sile badawczo-rozwojowej w branży telefonii komórkowej, a układ komunikacji optycznej jest relatywnie słabym ogniwem.

Huawei jest bardzo optymistycznie nastawiony do rynku optycznych układów komunikacyjnych. Już w 2013 r. Huawei wszedł na pole chipowe poprzez przejęcie firmy Caliopa, belgijskiej firmy zajmującej się fotoniką krzemową, a następnie przejął CIP, brytyjską firmę zajmującą się integracją fotoniki. Huawei inwestuje w układy komunikacji optycznej od pięciu lat.

Huawei Hays ujawnił mediom, że opanował technologię modułów optycznych 100G, ale przed prawdziwie popularnym układem do produkcji masowej jest jeszcze wiele do zrobienia. Wierzymy, że dzięki sile technicznej huawei, będziemy w stanie dokonać przełomu w przyszłości.

Oprócz huawei, technologia fiberhome jest również bardzo optymistyczna w kwestii rynku optycznych układów komunikacyjnych, poprzez utworzenie filii w celu opracowania optycznych układów komunikacyjnych. Technologia Guangxun jest jedną z filii technologii fiberhome. Jego współczynnik samowystarczalności wiórów wynosi około 95%, ale koncentruje się w środkowym i dolnym chipie. Ostatnio optycznie szybki moduł 120G CXP i moduł 100G QSFP28 SR4, który po raz pierwszy w Chinach osiągnął lokalizację chipu optycznego o prędkości 100G.

W latającym duchu firmy pojawiły się także latające komunikaty, w których zainicjowano latający duch, a czas stał się przedmiotem gorącej debaty. Huawei, fenghuo i inni giganci telekomunikacyjni zainwestowali dużo w optyczne układy komunikacyjne, a zte, datang i inne również aktywnie układają swoje plany w ostatnim czasie.

Dołączyły do ​​nich również urządzenia laserowe, AGD i inne giganty

Jedną z cech krajowych układów komunikacji optycznej jest to, że wszyscy znajdują się na tej samej linii startowej, a przyszły rynek zależy od bieżących inwestycji i wysiłków, w tym gigantycznej technologii huagong laserowej i hisense sprzętu AGD.

Technologia Huagong wprowadziła aktywny układ w dziedzinie komunikacji optycznej, stale udoskonaliła łańcuch przemysłowy i poprawiła zdolność zaawansowanych badań i rozwoju produktu poprzez ustanowienie firmy produkującej układy optyczne.

Niedawno odpowiedni znawcy nauki i technologii Huagong powiedzieli mediom, że firma intensyfikuje badania i rozwój technologii rdzeniowej, a teraz jest gotowa do masowej produkcji. Oczekuje się, że chipy optyczne 10G będą produkowane masowo w drugiej połowie tego roku, a 5G zastosowane chipy optyczne będą produkowane masowo w 2019 roku, aby wypełnić lukę w Chinach.

Hisense, jako gigantyczne przedsiębiorstwo w branży urządzeń gospodarstwa domowego, jest bardzo optymistycznie nastawione do przemysłu układów komunikacji optycznej, a jego układ chipów jest bardzo wczesny. Na początku tego stulecia firma hisense wykonała układ usług komunikacji optycznej.

Wiadomo, że w 2005 r. Hisense wprowadził na rynek pierwszy dostępny na rynku moduł GPON. W ubiegłym roku dokonali przełomu w technologii modułów optycznych 100G PON. Pod względem operacji kapitałowej firma hisense aktywnie nabyła japońską firmę komunikacji optycznej i amerykańską firmę produkującą układy optyczne, aby ukończyć proces projektowania.

Do układu dodano wiele nowych twarzy

Widząc wielką perspektywę branży, wiele rozwijających się firm opracowało technologię chipów optycznych. Na przykład moduł nadawczo-odbiorczy 100S / s QSFP28 solis fotoelektryczny ma zalety pod względem wydajności i kosztów, latwy w obsłudze moduł optyczny 100GQSFP28 został pomyślnie opracowany, a moduł optyczny 100 gcfp-lr4 został oficjalnie skomercjalizowany.

Oprócz tego istnieją haite high-tech, purpurowe światła zhanrui i inne aktywne badania i rozwój high-endowych układów komunikacji optycznej, dążących do wczesnej masowej produkcji. Wierzę, że w najbliższej przyszłości krajowy chip komunikacyjny stanie się rynkiem głównego nurtu.

Poprawa siły technicznej jest kluczem

Dla branży komunikacyjnej kluczowe znaczenie ma szybkość transmisji i bezpieczeństwo. Powodem, dla którego trudno jest przełamać high-endowe układy optyczne, jest to, że wymagania techniczne dotyczące materiałów i technologii są wysokie i złożone, które są stosunkowo słabe w porównaniu z aspektami zagranicznymi. Oprócz tego badania chipów komunikacji optycznej wymagają dużej ilości środków, a wymagania dotyczące urządzeń optycznych są bardzo wysokie. Sieć przemysłu optycznego w Chinach wciąż wymaga poprawy. Ze względu na brak zwracania uwagi na wióry fotonów, fotony zintegrowane są w dużym stopniu zależne od importu. Jednak z naciskiem na stan i wzrost badań i rozwoju, w przyszłości nastąpi przełom w dziedzinie technologii, aby zmienić wzór importu zaawansowanych układów komunikacji optycznej.

Pub Czas : 2019-01-07 14:20:33 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Yvone Si

Tel: 86-13480892975

Faks: 86-755-23036652

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)