Dom ProduktyNagie światłowód

SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45

SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45
duży.img.alt
SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45 SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45 SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45 SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45 SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45

Duży Obraz :  SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: Mini Otdr Machine
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 175x105x45mm / 0,56 kg (zawiera baterię)
Zasady płatności: Western Union, L / C, T / T
Możliwość Supply: 1000 sztuk na miesiąc

SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45

Opis
Nazwa: Mini maszyna Otdr Rodzaj: Rozwiązania FTTx
Dystans: 70/ 80 /90 KM Miernik mocy: -50~+26 dBm
Złącza: FC/SC/ST/LC Certyfikat: IEC 60794-2-10/11
Źródło laserowe: 1310/1550nm Korzyść: Funkcja dziewięć w jednym
High Light:

1310 / 1550nm Mini Otdr Machine

,

kabel RJ45 Mini Otdr Machine

,

złącza FC Mini Otdr Machine

                SM 1310/1550nm mini maszyna otdr z kablem OPM/OLS/VFL/RJ45/mapa zdarzeń

 

Funkcje

 

1.Wspieraj ładowanie ładowania skarbów, nie martw się, że bateria nie wystarczy!

2.Zgodnie z międzynarodowymi standardami danych testowych z doskonałym oprogramowaniem symulacyjnym, aby Twój raport był prostszy

3.Konstrukcja portu świetlnego typu zlew, dzięki czemu port świetlny instrumentu zapewnia lepszą ochronę;

4.Obsługa ochrony dysku U, karty SD i eksportu danych Micro USB

5.Każdy interfejs obsługuje przechwytywanie ekranu.

6.Funkcja dziewięć w jednym

7.Pełnowymiarowa pojemność 4,3 calatak ekran dotykowy obsługuje dotyk ekran

8.Panel ze szkła hartowanego typu pokrywa, nie martw się o zarysowania ekranu!

9.Obsługa wersji poziomej, wersji pionowej, idealne połączenie dwóch nawyków operacji użytkownika;

 

Specyfikacje

 

 

Skala 100m,500m,2km,5km,10km,20km,40km,80km/90km
Rozdzielczość próbkowania Minimum: 0.2m
Punkt pobierania próbek 64000 punkt
liniowość 0,05dB/dB
Próg strat 0,01 dB
Rozstrzyganie strat 0,001dB
Rozdzielczość zakresu 0,01m
Dokładność zasięgu ±(0,5 m + zasięg × 3 × 10-5+Rozdzielczość próbkowania) (Z wyłączeniem błędu współczynnika załamania)
Pamięć >40000
VFL 10mW,CW/2Hz
Interfejs danych 2 porty USB(Typ A×1,Micro USB×1),karta SD
Screen 4,3-calowy wyświetlacz TFT-LCD (ekran dotykowy o standardowej pojemności dystrybucji)
Bateria 3,7 V/5200 mAh
temperatura Temperatura pracy:-10~+55;Temperatura przechowywania:-20~+80
wilgotność ≤95%(Brak kondensacji)
Rozmiar waga 175x105x45mm / 0,56kg(Zawiera baterię)
Aprzywiązanie Zasilacz, bateria litowa, adapter FC, kabel USB, skrócona instrukcja, przenośny pakiet
OPM Typ A:-10dBm ~-70dBm; Typ B:+26dBm~-50dBm
LS Moc wyjściowa:-5dBm,Częstotliwość modulacji:CW/270Hz/1KHz/2KHz
Test kabla sieciowego Obsługa testowania sekwencji przewodów sieciowych i wyrównania przewodów

 

SM 1310 / 1550nm Mini Otdr Maszyna z kablem OPM OLS VFL RJ45 0

Zamówienie lista:

Model długość fali(Nm) Zakres dynamiczny(dB) Skala(km) Notatka
Sekwencja o podwójnej długości fali
HCW3000-A22D 1310/1550 22/20 70  
HCW3000-A24D 1310/1550 24/22 80  
HCW3000-A26D 1310/1550 26/24 90  
Sekwencja o pojedynczej długości fali
HCW3000-A20S 1550 20 70  
HCW3000-A22S 1550 22 80  

 

 
 
 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)