Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

                  Jakość to nie akt, to nawyk.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Centrum szkoleniowe
Dom ProduktyNagie światłowód

SM G652D G657A1 Światłowód goły MM 50/125 Do kabla przemysłowego ODTR Przemysłowy

Orzecznictwo
dobra jakość Kabel światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Kabel światłowodowy na sprzedaż
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

SM G652D G657A1 Światłowód goły MM 50/125 Do kabla przemysłowego ODTR Przemysłowy

Chiny SM G652D G657A1 Światłowód goły MM 50/125 Do kabla przemysłowego ODTR Przemysłowy dostawca
SM G652D G657A1 Światłowód goły MM 50/125 Do kabla przemysłowego ODTR Przemysłowy dostawca SM G652D G657A1 Światłowód goły MM 50/125 Do kabla przemysłowego ODTR Przemysłowy dostawca

Duży Obraz :  SM G652D G657A1 Światłowód goły MM 50/125 Do kabla przemysłowego ODTR Przemysłowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: G652D

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25,2 KM na KM
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 25 km / rolka lub 54,4 km na rolkę, a następnie zapakuj w pudełko kartonowe na 6 bębnów
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 1000KM miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Włókna typu: G652D Kolor lakieru: Aqua, żółty, niebieski lub inne
Cel kabla: Kabel ODTR lub FO 1310nm: 0,36-0,22 DB / Km
1550nm: 0,5-0,4 DB / Km Certyfikat: IEC 60794-2-10 / 11

SM G652D G657A1 MM 50/125 Przewód OTDR o naciągu 50,55 / 125

W przypadku zainstalowanych przęseł, połączenie OTDR-a z testowanym obszarem wymaga hybrydowego sznurka.

Większość OTDR ma sferyczny połysk wewnętrzny UPC

ale niektóre systemy wrażliwe na odbicie używają polerowania pod kątem fizycznym (APC).


Istnieją dwie metody zakończenia światłowodu.

Pierwsza metoda wykorzystuje adapter światłowodowy, który składa się z korpusu wtyczki , który utrzymuje światłowód

przetestowany. Konstrukcja adaptera światłowodowego jest taka, że ​​włókno może całkowicie przejść przez

korpus adaptera i uszkodzić port optyczny. Z tego powodu nigdy nie może występować adapter z czystym włóknem

podłączony bezpośrednio do OTDR.Instead, adapter powinien być używany z krótkim kordem i kryciem

tuleja adaptera do izolowania uszkodzeń z portu OTDR.

Druga metoda wykorzystuje pigtail z mechanicznym łączeniem wielokrotnego użytku , co pozwala na łatwe łączenie

włókna badane za pomocą OTDR. Wykorzystano mechaniczny łącznik wielokrotnego użytku Norland

dekady na testowanie gołych włókien.

Posiada szklany korpus, który wewnętrznie utrzymuje i wyrównuje dwa włókna.

Splot jest wypełniony płynem o współczynniku załamania, aby zmniejszyć odbicia.

Aby wykonać połączenie, należy rozebrać i odciąć oba badane włókna,

następnie włóż i wyśrodkuj oba do mechanicznego splotu, aby zakończyć zakończenie.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Hicorpwell

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)