Dom ProduktyKabel światłowodowy

Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej

Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej
duży.img.alt
Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej

Duży Obraz :  Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: ISO9001-2015
Numer modelu: LC-LC OM3 150M DX Kabel światłowodowy Patch Cord 1m 3m 5m Patch Kable
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 20000 sztuk / sztuk dziennie
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej

Opis
Rodzaj kabla: Patchcord FTTH LC-LC OM3 150M DX Złącza: Złącza LC SC ST FC
Kolor lakieru: żółty Cel kabla: zastosowania w przemyśle lotniczym, lotniczym, morskim, naziemnym, taktycznym, a nawet samochodowym
Długość: 1m, 2m, 3m, 5m, 10 M. Podanie: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

fiber optic data cable

,

fiber optic network cable

Patchcordowy pancerz zwory OM3 Kabel wielomodowy LC - LC OM3 150 M MM DX Kabel Patch Patch

 

Fibre Optic Patch Cord to kabel światłowodowy zakończony z obu stron złączami, które pozwalają na to

 

szybko i wygodnie podłączony do CATV, przełącznika optycznego lub innego sprzętu telekomunikacyjnego.

 

 

Opis:

 

A patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. Patchcord to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu prowadzenia sygnału. Normally, there are 4 types connector: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC… Zwykle są 4 typy złączy: FC / SC / LC / ST .. 3 typy okuć: PC, UPC, APC…

 

 

PC stands for Physical Contact.With the PC connector, the two fibers meet as they do with the flat connector, but the end faces are polished to be slightly curved or spherical. PC oznacza kontakt fizyczny. Ze złączem PC dwa włókna spotykają się, podobnie jak w przypadku płaskiego złącza, ale powierzchnie końcowe są polerowane, aby były lekko zakrzywione lub kuliste. This eliminates the air gap and forces the fibers into contact Eliminuje to szczelinę powietrzną i zmusza włókna do kontaktu

 

UPC stands for Ultra Physical Contact.The end faces are given an extended polishing for a better surface finish. UPC oznacza Ultra Physical Contact. Powierzchnie końcowe są przedłużone polerowanie dla lepszego wykończenia powierzchni. These connectors are often used in digital, CATV, and telephony systems. Złącza te są często używane w systemach cyfrowych, CATV i telefonicznych.

 

APC stands for Angled Physical Contact The end faces are still curved, but they're angled at an industry-standard eight degrees. APC oznacza kątowy kontakt fizyczny Ściany końcowe są nadal zakrzywione, ale są ustawione pod kątem do ośmiu stopni w branży. This maintains a tight connection. Utrzymuje to ścisłe połączenie. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. Złącza te są preferowane w systemach telewizji kablowej i analogowej.

 

 

Patchcord LC to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu prowadzenia sygnału.

 

LC stands for Lucent Connector. LC oznacza Lucent Connector. It is a small form-factor fiber optic connector, half the size of the SC. Jest to małe złącze światłowodowe o niewielkich rozmiarach, o połowę mniejsze niż SC.

 

 

II. II. Features: Cechy:

 

Zgodny z normami IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005.
Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Bardzo gęste połączenie, łatwe w obsłudze
Wysoka wiarygodność i stabilność
Dobra w powtarzalności i wymienności

 

III. III. Application: Podanie:


Wyposażenie testowe
FTTX + LAN
Światłowód CATV
System komunikacji optycznej
Telekomunikacja

 

 

Parametr Jednostka LC / SC / ST / FC
SM (9/125) MM (50/125 lub 62,5 / 125)
PC UPC APC PC
Utrata wtrąceniowa dB ≤0,3 0.2 ≤0,3 ≤0,2
Strata zwrotna dB 45 ≥50 ≥60 35
Wymienność dB ≤0,2
Powtarzalność dB ≤0,2
Trwałość Czas >1000
temperatura robocza ° C -40 ~ 75
Temperatura przechowywania ° C -45 ~ 85

Parametry produktu

Złącze Koniec A Złącze światłowodowe
Koniec B LC lub SC, FC, ST ......
Średnica kabla (mm) 4,0 mm / 7,0 mm / 8,0 mm
Materiał kurtki TPU
Fibre Core 4,8,12 lub określone
Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Długość fali roboczej (nm) 1310/1550 850/1310
Polerowanie UPC APC UPC
Utrata wtrąceniowa (Max.dB) 1.5 1.0
Utrata zwrotu (min.dB) 50 35
Funkcje mechaniczne Wtyczka ≤1000N (kabel główny)
Gniazdo elektryczne ≤100N (kable rozgałęzione)
Stopień IP68
Czas krycia 500 min
Trwałość (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Temperatura pracy (℃) -40 ~ + 85
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ + 85

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armored LC - LC Connectors Szklany kabel światłowodowy do komunikacji zewnętrznej 0

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)