Dom ProduktyNagie światłowód

Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
duży.img.alt
Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

Duży Obraz :  Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: 1 km pole uruchamiania światłowodu
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 KM
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Standardowa długość: 2 km / rolka (zgodnie z Twoimi wymaganiami)
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 1000KM miesięcznie

Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

Opis
Nazwa: Wprowadzenie do światłowodu Kolor lakieru: Żółty
Cel, powód: Box do ochrony światłowodowej 1310nm: 0,36-0,22 DB / Km
1550nm: 0,5-0,4 DB / Km Błonnik: G652D, G657A
Certyfikat: IEC 60794-2-10 / 11 Złącza: Można dodać na życzenie, SC / LC / FC / ST itp
High Light:

bare fiber optic cable

,

fiber optic wire


Żółty Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Światłowodowy panel startowy


Przewód uruchamiający OTDR, który łączy OTDR z testem łącza, ujawnia tłumienie wtrąceniowe i współczynnik odbicia dla połączenia bliskiego.

Pierścień światłowodowy służy zarówno jako kabel startowy, jak i kabel odbiorczy.

Przewody do otwierania OTDR są zaprojektowane do użycia w połączeniu z OTDRem do mierzenia całkowitej utraty łącza światłowodu.

Są one również znane jako kable tłumiące puls, kable do uruchamiania, przewody odprowadzające, kable odbierające lub pierścienie światłowodowe.

Dane techniczne

Osłabienie @ 1310nm ≤ 0,35 dB / km
@ 1550nm ≤0,21 dB / km
Tłumienie względem długości fali @ 1310nm 1285 ~ 1330nm ≤0,03 dB / km
@ 1550nm 1525 ~ 1575nm ≤ 0,02 dB / km


Kable startowe OTDR można dodać za pomocą niektórych złączy,

takie jak FC-FC, SC-SC, FC-SC ST-ST itp.
Prześlij nam swoje wymagania dotyczące złącz, których potrzebujesz.

Informacje dotyczące zamawiania:

Part No. Opis
Fiber-BOX-SM05

SM G652D, 500M,
Złącze; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC,
Opcjonalnie FC / APC, LC / UPC, LC / APC

Fiber-BOX-SM10

SM G652D, 1KM,
Złącze; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC opcja

Fiber-BOX-SM20

SM G652D, 2KM,
Złącze; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
LC / UPC, LC / APC opcjonalne

Fiber-BOX-MM05

MM (62,5 / 125um lub 50 / 125um), 500M,
Złącze; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC opcjonalnie

Fiber-BOX-MM10

MM (62,5 / 125um lub 50 / 125um), 1KM,
Złącze; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC opcjonalnie

Fiber-BOX-MM20

MM (62,5 / 125um lub 50 / 125um), 2KM,
Złącze; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC opcjonalnie

Fiber-BOX-SM705

SM G657A, 500M,
Złącze; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
LC / UPC, LC / APC opcjonalne

Fiber-BOX-SM710

SM G657A, 1KM,
Złącze; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC opcja

Fiber-BOX-SM720

SM G657A, 2KM,
Złącze; FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC,
LC / UPC, LC / APC opcjonalne

Fiber-BOX-OM305

OM3, 500M,
Złącze; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC opcjonalnie

Fiber-BOX-OM310

OM3, 1KM,
Złącze; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC opcjonalnie

Fiber-BOX-OM320

OM3, 2KM,
Złącze; FC / PC, SC / PC, ST / PC, LC / PC opcjonalnie



Główne cechy :

  • Odporność na wodę i kurz, pozwalająca na zabranie urządzenia do niemal każdego środowiska;
  • obudowa może pomieścić do 2000 metrów światłowodu;

  • mała objętość, lekka waga (1kg) łatwa do przenoszenia;

  • doskonałe właściwości uszczelniające

  • dostarczamy również kabel startowy OTDR w rodzaju rolki.

Standardowe opakowanie

 
opakowanie: kartonów

Skrzynka z pierścieniami światłowodowymi może współpracować z każdym typem OTDR, jak poniżej.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)