Dom ProduktyKable światłowodowe

Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC

Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC
duży.img.alt
Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC

Duży Obraz :  Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: Kabel światłowodowy OM3 1C 2C LSZH długość 1M 10M 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 200 sztuk w kartonie
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC

Opis
Rodzaj kabla: Kabel światłowodowy OM3 1C 2C LSZH długość 1M 10M 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC Złącza: Złącza niestandardowe lub LC UPC
Kolor: niebieski Cel kabla: lotniczy, powietrzny, morski, naziemny
Długość: 1M, 3M, 5M, 10M, 30M, 50M Podanie: Komunikacja w centrum danych
High Light:

kabel światłowodowy sm

,

kabel wielomodowy

Kabel światłowodowy OM3 1C 2C LSZH długość 1M 10M 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC

 

Pigtail światłowodowy jest pojedynczym, krótkim, zwykle ciasno buforowanym włóknem optycznym, które ma wstępnie zainstalowane złącze optyczne na jednym końcu i długość odsłoniętego włókna na drugim końcu.

 

Koniec pigtaila jest obnażony i sklejany z pojedynczym włóknem wielowłóknowego pnia.Splot pigtaili do każdego włókna w magistrali „rozrywa” kabel wielowłóknowy na włókna składowe w celu połączenia z urządzeniami końcowymi.

 

Zarówno kabel krosowy, jak i pigtaile mogą mieć złącza żeńskie lub męskie.Złącza żeńskie mogą być montowane w panelu krosowym, często parami, chociaż jednowłóknowe

istnieją rozwiązania, które pozwalają na łączenie ich z punktami końcowymi lub innymi biegami światłowodowymi za pomocą światłowodów krosowych.Alternatywnie mogą mieć złącza męskie i podłączane bezpośrednio do nadajnika-odbiornika optycznego.

 

Funkcja:

Kabel może być G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 itp.
Rozmiar kabla może wynosić 0,25, 0,9,
Do wyboru jest 12 kolorów.
Zarówno 250um, jak i 900um są w tym samym kolorze, łatwe do zidentyfikowania i wykonania właściwego spawu.

Wysoka jakość i opłacalność 9/125μm
Pigtail z włókna SM Breakout
12 włókien / kolorowy warkocz
Składa się z 12 sztuk pigtaili Simplex. 12 sztuk jest jednostką. Spełnia wymagania Telcordia GR-326 Core i ROHS.
Złącze może być SC, FC, LC, ST, MU i E2000etc.
Ciasny bufor, pół-ciasny bufor.Dostępne są luźne bufory


Pigtaile są używane w aplikacjach splatania przy zakańczaniu kabli na zewnątrz instalacji.Składa się z łącznika i specjalnej długości

 

Patchcord LC to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu routingu sygnału.LC to skrót od Lucent Connector.Jest to małe złącze światłowodowe, o połowę mniejsze od SC.
 

UPC oznacza Ultra Physical Contact. Powierzchnie końcowe są poddawane rozszerzonemu polerowaniu w celu uzyskania lepszego wykończenia powierzchni.Złącza te są często używane w systemach cyfrowych, CATV i telefonii.
 
APC to skrót od Angled Physical Contact (Kątowy kontakt fizyczny) Powierzchnie końcowe są nadal zakrzywione, ale ustawione pod kątem ośmiu stopni.Utrzymuje to ścisłe połączenie.Złącza te są preferowane w systemach CATV i analogowych.

 

Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC 0

 

Patchcord niebieski FO OM3 1C 2C LSZH Długość 20M 30M 50M Typ złącza LC UPC 1

 
 
12
Tryb światłowodowy
9/125 μm
Typ złącza1
SC/APC
Typ złącza 2
Niezakończony
Tryb światłowodowy
SM
Długość wybicia
0,5m
Długość fali
1310/1550nm
Materiał kurtki
PCV/LSZH
Strata wtrąceniowa
≤0,3dB
Wymienność
≤0,2dB
Strata zwrotu
≥50dB
Wibracja
≤0,2dB
Temperatura robocza
-40~75°C
Temperatura przechowywania
-45~85°C
Specyfikacja geometryczna (tylko dla testowanego interferometru 3D)

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty