Dom ProduktyPigtail światłowodowy

Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB
duży.img.alt
Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Duży Obraz :  Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: ISO9001;2015
Numer modelu: Moduł diody laserowej Digtail 10g GPON Bosa 1310nm Dfb
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Pakiet koncentryczny DFB
Zasady płatności: Western Union, L / C, T / T
Możliwość Supply: 500 sztuk na tydzień

Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Opis
Rodzaj: Moduł diody laserowej Digtail 10g GPON Bosa 1310nm Dfb Model nr: Moduł diody laserowej Dfb
Zapłata: TT / PAYPAL moc: 1-3 mW
Pakiet: Pakiet koncentryczny DFB Imię: moduł diody laserowej
Błonnik: 0,9 mm SM 9/125 Prędkość transmisji danych: 1,25 G-6,0 G.
High Light:

Moduł diody laserowej DFB

,

moduł diody laserowej 1310 nm

,

moduł diody laserowej GPON Bosa

Moduł diody laserowej Digtail 10g GPON Bosa 1310nm Dfb

 

Wysoka responsywność

Mały prąd ciemny

Wysoka niezawodność

Aplikacje

FTTH, SDH, SONET

 

Charakterystyka optyczna i elektryczna

 

Parametry Symbol Min Typ Maks Jednostka Test kondycji
Zasilacz Vcc 3.0 3.3 3.6 V  
Prąd zasilania Icc   44 60 mama bez obciążeń
Różnicowa responsywność R & D 1.4   3.0 mW / uW

Robciążenie = 100 omów

P = -18dBm, λ = 1310nm

Odpowiedzialność zakończona jednym końcem Rs 0,7   1.5 mV / uW

Robciążenie = 50ohm

P = -18dBm, λ1310nm

Bnadwidth dla małych sygnałów BW 1.65     GHz  
Odcięcie niskiej częstotliwości LF     5 kHz  
Czas narastania / opadania (20% ~ 80%) tr / tf   150 200 ps P = -18dBm, λ1310nm
Moc nasycenia P.sat -3     dBm λ = 1310nm

Wyjście z pojedynczym zakończeniem

Impedancja

 

Ro 40 50 60 om  
Długość fali λ 1270   1620 nm  
Wrażliwość       -22 dBm

λ = 1310nm, przy 2,5 Gb / s,

PRVS7, ER = 10dB, BER = 1E-10

 

Cyfrowy moduł diody laserowej 10G GPON Bosa 1310nm DFB 0

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)