Dom ProduktyPigtail światłowodowy

Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda

Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda
duży.img.alt
Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda

Duży Obraz :  Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: ISO9001;2015
Numer modelu: Odbiornik FTTH
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko ESD
Zasady płatności: Western Union, L / C, T / T
Możliwość Supply: 500 sztuk na tydzień

Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda

Opis
Rodzaj: Odbiornik FTTH Wysoka responsywność: ≥0,85A/W 1310nm ≥o.90nm 1550nm
Prąd przewodzenia: 30V Typ lasera: Laser światłowodowy
Zapłata: TT/PayPal Max. Maks. Reverse Voltage Napięcie wsteczne: 15(PD)
Opcje długości: Opcja 0,1 ~ 1 m Włókno: SM 9/125
Moc: 2mw Pakiet: Skrzynka ESD
High Light:

Dioda PIN lasera światłowodowego FTTH

,

dioda PIN lasera światłowodowego 30 V

,

dioda PIN włókna światłowodowego SM 9/125

Dioda PIN z odbiornikiem FTTH Odbiornik FTTH i dioda PIN z gniazdem

 

1. Cechy:

 

Wysoka responsywność: ≥0,85A/W 1310nm ≥o.90nm 1550nm

Pasmo przenoszenia 2 GHz

Niski prąd ciemny, niska strata zwrotu

Wysoka czułość

Pakiet koncentryczny, spawanie laserowe

Szybka odpowiedź impulsowa

Wysoka niezawodność i długa żywotność

 

2.Aplikacje:

 

Analogowy odbiornik optyczny

Urządzenia testowe

Sieć FTTH

Ścieżka do przodu/powrotu CATV

Monitory EDFA

Optyczny system transmisji

 

3. Absolutne maksymalne oceny Tc = 25 ° C:

 

Parametr Symbol Oceny Jednostka
Moc nasycenia Ps 10,0 mW
Prąd przewodzenia Gdyby 10,0 mama
Napięcie rewersera Vr 30 V
Temperatura robocza Szczyt -40~+85 °C
Temperatura przechowywania Tstg -40~+125 °C
 

 

4. Charakterystyka optyczna i elektryczna Tc=25°C:

 

Parametr Symbol Min. Rodzaj Maks. Jednostka Warunki testowe
Długość fali roboczej λ 1100 1310 1650 Nm  
Odpowiedzialność r 0,85 0,9   A/W Vr=5V,λ=1310nm
0,9 0,95   A/W Vr=5V,λ=1550nm
Prąd ciemny NS   0,5 1,0 nie dotyczy Vr=5V
Pojemność C   0,3 1,0 pF Vr=5V
Czas narastania/czas opadania Tr/Tf     0,3 ns Vr=5V,10~90%
Przepustowość łącza Bw 2,5     GHz Vr=5V
 

 

5. Przypisanie pinów PD:

                                                                             Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda 0

                                                                            

                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Dioda PIN lasera światłowodowego z odbiornikiem FTTH gniazda 1

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)