Dom ProduktyKable światłowodowe

Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC

Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC
Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC

Duży Obraz :  Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: Kable światłowodowe ze złączem E2000 SC APC UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 ZESTAWÓW
Cena: negotiation
Zasady płatności: Western Union, L / C, T / T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC

Opis
Formy czynników: Duplex / Simplex Złącza: Złącza E2000 SC APC
Kolor kabla: żółty Średnice kabli: 0,9 mm / 2,0 mm / 3,0 mm
Podanie: Komunikacja zewnętrzna Rodzaj włókna: Tryb pojedynczy / wielomodowy
Typ twarzy końcowej: PC / UPC / APC Materiał kurtki: LSZH / PVC
Rodzaj złącza: SC / LC / FC / ST / MPO / MTRJ / E2000 Typy kabli E2000: Typy PC, UPC i APC.
High Light:

Kabel światłowodowy 3

,

0 mm

,

kable światłowodowe 3

Kabel E2000 APC UPC Złącza Światłowodowy kabel krosowy do kabli światłowodowych 3,0 mm

 

 

Kable E2000 są typu simplex i duplex, z włóknami jednomodowymi 9/125, wielomodowymi 50/125 lub wielomodowymi 62,5 / 125.

 

Patchcord światłowodowy E2000 / APC-SC / UPC SM to kabel połączeniowy ze złączem E2000 / APC po obu stronach.

 

pozwalają na szybkie podłączenie go do innego urządzenia, takiego jak przełącznik optyczny lub inne urządzenie telekomunikacyjne / komputerowe.

 


Zespoły kabli światłowodowych SC E2000, te kable światłowodowe SC-E2000, w tym typy jednomodowe i wielomodowe, w wersjach simplex i duplex.

 

Kable mogą mieć oznaczenie Rizer lub Plenum, dostępne są kable LSZH i kable zgodne z RoHS.


Dostarczamy kable jednomodowe 9/125, wielomodowe 50/125 i wielomodowe 62,5 / 125 typu SC.

 

Nasze kable SC są dostępne w wersjach simplex lub duplex, z dostępnymi niestandardowymi projektami.

Część E2000 kabla jest wykonana ze złącza E2000.

 

Złącze to jedno z nielicznych złączy światłowodowych z przesłoną sprężynową, która w pełni chroni ferrulę przed kurzem i zarysowaniami.

 

E2000 jest zgodny z normami EN 186270 i IEC 61754-15.

 

Kable E2000 są typu simplex i duplex, z włóknami jednomodowymi 9/125, wielomodowymi 50/125 lub wielomodowymi 62,5 / 125.

 

 

Część SC kabla to precyzyjne złącze światłowodowe SC. Złącze jest zgodne ze specyfikacjami IEC, TIA / EIA, NTT i JIS.

Ma jednoczęściową konstrukcję i wytrzymuje projekt.SC to niski koszt, ale wysoka wydajność, co czyni go jednym z najpopularniejszych kabli.



funkcje


dobra wydajność przy utracie zwrotu

Niskie straty wtrąceniowe, zgodność z IEC, TIA / EIA, Telcordia
Polerowane typy PC, UPC i APC
Dobre opakowanie, konkurencyjne ceny i bardzo szybka dostawa

 

Niestandardowe długości kabli światłowodowych i kolory osłon
Różne typy włókien i długości fal, typowo jednomodowe 9/125, wielomodowe 50/125 i wielomodowe 62,5 / 125
Kable światłowodowe o średnicy zewnętrznej 0,9 / 1,8 / 2,0 / 3,0 / mm

Zespoły Simplex, duplex lub multi-fiber
Dostępne kable typu Riser lub Plenum, LSZH i RoHS



Aplikacje:


Gigabit Ethernet
Wideo, multimedia

Test i pomiary
Przemysłowe, wojskowe
Instalacje wstępne


Dzięki precyzyjnemu sprzętowi produkcyjnemu na miejscu i naszym wykwalifikowanym pracownikom,

 

nasz światłowód SC E2000 jest niezawodny iw 100% przetestowany według norm przemysłowych i międzynarodowych,

 

te kable światłowodowe SC-E2000 są elastyczne w dostosowywaniu, dobre ceny i bardzo szybka dostawa.

 

Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC 0

 

Kabel światłowodowy 3,0 mm ze złączami E2000 APC UPC 1

 

 

 

 
 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty