Dom ProduktyKable światłowodowe

Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX

Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX
duży.img.alt
Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX

Duży Obraz :  Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: SX SM 2.0 3.0mm FC APC Światłowodowy kabel krosujący
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Maks. 100 m / rolka dla kabla o średnicy 5,0 mm
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX

Opis
Rodzaj kabla: SX SM 2.0 3.0mm FC APC UPC Kabel światłowodowy UPC Złącza: Złącza niestandardowe lub FC APC UPC
Kolor lakieru: Czarny, żółty, niebieski Cel kabla: zastosowania w przemyśle lotniczym, lotniczym, morskim, naziemnym, taktycznym, a nawet samochodowym
Długość: Na rolkę. 100m -1000m Podanie: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

sm kabel światłowodowy

,

kable światłowodowe

2.0 3.0 Ftth SM / MM SX / DX Złącza Patchcord światłowodowy SC / LC / FC / ST

 

Opis:

 

The faPatchcord C / APC-FC / APC SM SX pcv 3,0 mm służy do łączenia szybkich i starszych sieci, takich jak Gigabit Ethernet, Fast Ethernet i Ethernet. Kable krosowe są zakończone standardowym złączem, które zapewnia optymalną wydajność optyczną.

 

faPatchcord C to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu prowadzenia sygnału.

 

FC stands for Fixed Connection. FC oznacza Fixed Connection. It is fixed by way of threaded barrel housing. Jest on przymocowany za pomocą gwintowanej obudowy beczki. FC connectors are generally constructed with a metal housing and are nickel-plated. Złącza FC są zwykle wykonane w metalowej obudowie i są niklowane.

 

APC oznacza kątowy kontakt fizyczny Ściany końcowe są nadal zakrzywione, ale są ustawione pod kątem do ośmiu stopni w branży.

 

This maintains a tight connection. Utrzymuje to ścisłe połączenie. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. Złącza te są preferowane w systemach telewizji kablowej i analogowej.

 

A patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. Patchcord to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu prowadzenia sygnału. Normally, there are 4 types connector: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC… Zwykle są 4 typy złączy: FC / SC / LC / ST .. 3 typy okuć: PC, UPC, APC…

 

FC stands for Fixed Connection. FC oznacza Fixed Connection. It is fixed by way of threaded barrel housing. Jest on przymocowany za pomocą gwintowanej obudowy beczki. FC connectors are generally constructed with a metal housing and are nickel-plated. Złącza FC są zwykle wykonane w metalowej obudowie i są niklowane.

 

PC stands for Physical Contact.With the PC connector, the two fibers meet as they do with the flat connector, but the end faces are polished to be slightly curved or spherical. PC oznacza kontakt fizyczny. Ze złączem PC dwa włókna spotykają się, podobnie jak w przypadku płaskiego złącza, ale powierzchnie końcowe są polerowane, aby były lekko zakrzywione lub kuliste. This eliminates the air gap and forces the fibers into contact Eliminuje to szczelinę powietrzną i zmusza włókna do kontaktu

 

UPC stands for Ultra Physical Contact.The end faces are given an extended polishing for a better surface finish. UPC oznacza Ultra Physical Contact. Powierzchnie końcowe są przedłużone polerowanie dla lepszego wykończenia powierzchni. These connectors are often used in digital, CATV, and telephony systems. Złącza te są często używane w systemach cyfrowych, CATV i telefonicznych.

 

APC stands for Angled Physical Contact The end faces are still curved, but they're angled at an industry-standard eight degrees. APC oznacza kątowy kontakt fizyczny Ściany końcowe są nadal zakrzywione, ale są ustawione pod kątem do ośmiu stopni w branży. This maintains a tight connection. Utrzymuje to ścisłe połączenie. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. Złącza te są preferowane w systemach telewizji kablowej i analogowej.

 

 

II. II. Features: Cechy:

 

Zgodny z normami IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005.
Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Bardzo gęste połączenie, łatwe w obsłudze
Wysoka wiarygodność i stabilność
Dobra w powtarzalności i wymienności

 

III. III. Application: Podanie:


Wyposażenie testowe
FTTX + LAN
Światłowód CATV
System komunikacji optycznej
Telekomunikacja

 

 

Model nr. Patchcord światłowodowy

 

Styl LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC Duplex MTRJ / Kobieta, MTRJ / Mężczyzna
Rodzaj włókna

9/125 SMF-28 lub równoważny (jednomodowy) OS1 50/125, 62.5 / 125 (wielomodowy) OM2 i OM1 50/125,

10G (wielomodowy) OM3

Rodzaj kabla

Simplex, Duplex (Zipcord) Φ3,0 mm, Φ2,0 mm, Φ1,8 mm Φ1,6 mm PVC lub LSZH Φ0,9 mm, Φ0,6 mm buforowane włókno

PVC lub LSZH

Sposób polerowania UPC, SPC, APC (8 ° i 6 °)
Utrata wtrąceniowa ≤ 0,1dB (dla trybu jednomodowego) ≤ 0,25dB (dla trybu jednomodowego) ≤ 0,25dB (dla trybu wielomodowego) Testowane przez JDS RM 3750
Return Loss (dla trybu jednomodowego)

UPC ≥ 50dB SPC ≥ 55dB APC ≥ 60dB (typ. 65dB)

Testowane przez JDS RM3750

Powtarzalność ± 0,1dB
temperatura robocza -40 ° C do 85 ° C
Wymagania dotyczące geometrii (dla trybu jednomodowego) Promień końcówki tulejowej 7 mm ≤ R ≤ 12 mm (dla APC) 10 mm ≤ R ≤ 25 mm (dla standardu) Przesunięcie wierzchołka ≤ 30 μm (dla matrycy) Przesunięcie wierzchołka ≤ 50 μm (dla standardu) Podcięcie -50 nm ≤ U ≤ 50 nm Testowane przez DORC ZX -1

 

Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX 0

Kable światłowodowe SC / LC / FC / ST Przewody Ftth SM / MM SX / DX 1

 
 
 

 
 
 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty