Dom ProduktyKable światłowodowe

Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex

Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex
duży.img.alt
Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex

Duży Obraz :  Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: Optical Fiber Patch Cord, LC / UPC, OM3 2F, MM Simplex, światłowód
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 200 sztuk w kartonie
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex

Opis
Rodzaj kabla: Patchcord światłowodowy, kabel światłowodowy LC / UPC, OM3, MM Simplex Złącza: Złącza niestandardowe lub SC UPC
Kolor: niebieski Cel kabla: lotniczy, powietrzny, morski, naziemny
Długość: 1M, 3M, 5M, 10M, 100M Podanie: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

sm kabel światłowodowy

,

kable światłowodowe

Patchcord światłowodowy, kabel światłowodowy LC / UPC, OM3 2F, MM Simplex

 

Wysokiej jakości i opłacalny kabel krosowy SM Breakout 9/125μm

 

Kable krosowe służą do zapewnienia połączenia optycznego dla elektroniki światłowodowej.Korzystanie z kabla krosowego

 

zapewnia szybką i łatwą metodę trasowania łatek światłowodowych w centrach danych, stacjach czołowych, koncentratorach komórkowych

 

i urzędy centralne.

 

Patchcord może być używany w ścieżce interkonektu lub krosownicy łączącej wchodzące włókna z

 

sprzęt elektroniczny i zapewnienie łatania w ścieżkach światłowodowych.

 

Nasz patchcord światłowodowy Breakout może być używany jako szkielet budynku lub dystrybucja pozioma,

 

i pracują w niekontrolowanym lub trudnym środowisku.

 

Informacje o produktach

 

Liczba włókien 2 Tryb światłowodowy 9/125 μm
Typ złącza1 LC/PC Typ złącza 2 LC/PC
Tryb światłowodowy 9/125 μm Długość wybicia 0,5m
Długość fali 850/1310nm Materiał kurtki PCV/LSZH
Strata wtrąceniowa ≤0,3dB Wymienność ≤0,2dB
Strata zwrotu ≥50dB Wibracja ≤0,2dB
Temperatura robocza -40~75°C Temperatura przechowywania -45~85°C

 

Specyfikacja geometryczna (tylko dla testowanego interferometru 3D)

 

Przedmioty testowe Złącza PC Końcówka Końcówka APC
Promień krzywizny SC/FC/ST 10~25mm 5~12mm
LC/MU 7~25mm 5~15 mm
Przesunięcie wierzchołka 50 um
Wysokość sferyczna włókna +/- 50 nm
Przesunięcie kątowe ------ 8°±0,2°

 

Patchcord LC to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu routingu sygnału.LC to skrót od Lucent Connector.Jest to małe złącze światłowodowe, o połowę mniejsze od SC.
 

UPC oznacza Ultra Physical Contact. Powierzchnie końcowe są poddawane rozszerzonemu polerowaniu w celu uzyskania lepszego wykończenia powierzchni.Złącza te są często używane w systemach cyfrowych, CATV i telefonii.
 
APC to skrót od Angled Physical Contact (Kątowy kontakt fizyczny) Powierzchnie końcowe są nadal zakrzywione, ale ustawione pod kątem ośmiu stopni.Utrzymuje to ścisłe połączenie.Złącza te są preferowane w systemach CATV i analogowych.

 

 

Jak wybrać odpowiedni typ kabla światłowodowego?

 

PS: różnica trybu światłowodu OM4 i OM3 w następujący sposób


1. OM4 został opracowany specjalnie dla transmisji laserowej VSCEL i umożliwia połączenie z odległością 10 Gig/sekundę

 

do 550 metrów (w porównaniu do 300M z OM3).


2. Efektywna przepustowość modalna dla OM4 jest ponad dwukrotnie większa niż OM3.


3. Dla kabla krosowego OM4 jest to 4700 MHz.km, podczas gdy dla OM3 jest to 2000 MHz.km.

 

Przeznaczenie Średnica włókna (μm) Rodzaj Szybki Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Tryb pojedyńczy 9/125 Tryb pojedyńczy 2000 metrów 5km przy 1310nm 5km przy 1310nm 10km na 1310nm Nie dotyczy

Nie dotyczy

 

 

Patch cord światłowodowy LC / UPC OM3 2F, kabel światłowodowy MM Simplex 0

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty