Dom ProduktyKable światłowodowe

Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH

Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH
duży.img.alt
Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH

Duży Obraz :  Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 200 sztuk w kartonie
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH

Opis
Rodzaj kabla: Patchcord światłowodowy Duplex LC OM4 FTTH Złącza: Złącza niestandardowe lub LC UPC
kolor: niebieski Cel kabla: lotniczy, powietrzny, morski, naziemny
Długość: 1M, 3M, 5M, 10M, 100M Podanie: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

sm kabel światłowodowy

,

kable światłowodowe

Patchcord światłowodowy Duplex LC OM4 FTTH wielomodowy z płaszczem LSZH

 

 

Patch Cords are used to provide optical connection for fiber optic electronics. Kable krosowe służą do zapewnienia połączenia optycznego z elektroniką światłowodową. The use of the patch cord Zastosowanie kabla krosowego

 

zapewnia szybką i łatwą metodę routingu łatek światłowodowych w centrach danych, stacjach czołowych, hubach komórkowych

 

i biura centralne.

 

 

* Tryb pojedynczy i tryb wielomodowy

 

* Kabel 0,9 mm, 2,0 mm, 2,4 mm lub 3,0 mm z jednostronnym lub dwustronnym i rdzeniami 4,6,8,12,24,48

 

* Niestandardowa długość zamówienia

 

* Kolor kabla zielony, żółty, pomarańczowy i niestandardowy

 

* Wszystkie części są zgodne z RoHS

 

* Kompatybilny ze standardem IEC

 

* Zgodny z GR-326-CORE

 

 

Informacje o produktach

 

 

rodzaj

PC

SPC

UPC

APC

Utrata wtrąceniowa

SM

≤0,20dB

≤0,20dB

≤0,20dB

≤0,25dB

MM

≤0,30dB

≤0,30dB

≤0,30dB

≤0,30dB

Strata zwrotna

SM

≥50dB

≥50dB

≥50dB

≥60dB

MM

≥40dB

≥40dB

≥40dB

≥40dB

Trwałość krycia (500 timerów)

Dodatkowa strata ≤0,1dB, zmienna strata zwrotna <5dB

Stabilność temperatury (-40 ° C ~ 85 ° C)

Dodatkowa strata ≤0,2dB, zmienna strata zwrotna <5dB

temperatura robocza

-40 ° C ~ + 85 ° C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły zamówienia

 

KOD

ZŁĄCZE

ROZMIAR KABLA

TYP WŁÓKNA

RODZAJ KABLA

BAGAŻNIK

 

SM Simplex

0,9 mm

9/125

Żółty PVC

niebieski

 

MM Simplex

2,0 mm

OM3

Pomarańczowy PVC

Beżowy

 

APC Simplex

3,0 mm

50/125

Białe PCV

Zielony

 

SM Duplex

 

62,5 / 125

Żółty LSZH

czarny

 

MM Duplex

 

 

Pomarańczowy LSZH

Niebieski i żółty

 

APC Duplex

 

 

Biały LSZH

Czerwony i czarny

 

 

LC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patchcord to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu prowadzenia sygnału.

 

 

LC stands for Lucent Connector. LC oznacza Lucent Connector. It is a small form-factor fiber optic connector, half the size of the SC. Jest to małe złącze światłowodowe o niewielkich rozmiarach, o połowę mniejsze niż SC.
 

UPC stands for Ultra Physical Contact.The end faces are given an extended polishing for a better surface finish. UPC oznacza Ultra Physical Contact. Powierzchnie końcowe są przedłużone polerowanie dla lepszego wykończenia powierzchni. These connectors are often used in digital, CATV, and telephony systems. Złącza te są często używane w systemach cyfrowych, CATV i telefonicznych.
 
APC stands for Angled Physical Contact The end faces are still curved, but they're angled at an industry-standard eight degrees. APC oznacza kątowy kontakt fizyczny Ściany końcowe są nadal zakrzywione, ale są ustawione pod kątem do ośmiu stopni w branży. This maintains a tight connection. Utrzymuje to ścisłe połączenie. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. Złącza te są preferowane w systemach telewizji kablowej i analogowej.

 

 

Jak wybrać odpowiedni typ kabla światłowodowego?

 

PS: Różnica między trybem światłowodu OM4 i OM3, jak poniżej


1. OM4 został opracowany specjalnie do transmisji laserowej VSCEL i umożliwia uzyskanie odległości łącza 10 Gig / s

 

do 550 metrów (w porównaniu do 300 M z OM3).


2. Efektywna modalna przepustowość dla OM4 jest ponad dwukrotnie większa niż dla OM3.


3. W przypadku kabla krosowego OM4 wynosi 4700 MHz.km, a dla OM3 2000 MHz.km.

 

Duplex LC OM4 FTTH Wielomodowy patchcord światłowodowy z płaszczem LSZH 0

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty