Dom ProduktyKabel światłowodowy

Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3

Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3
Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3 Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3 Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3 Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3

Duży Obraz :  Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: ISO9001-2015
Numer modelu: Multimode150 M MM DX Opancerzony kabel łączący OM3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 20000 sztuk / sztuk dziennie
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3

Opis
Rodzaj kabla: Patchcord OM3 150M DX Złącza: Złącza LC SC ST FC
Kolor lakieru: żółty Cel kabla: zastosowania w przemyśle lotniczym, lotniczym, morskim, naziemnym, taktycznym, a nawet samochodowym
Długość: 1m, 2m, 3m, 5m, 10 M. Podanie: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

fiber optic data cable

,

fiber optic wire cable

Kabel krosowy Multimode150 M MM DX Opancerzony kabel krosowy OM3

 

Opancerzony kabel światłowodowy użyj wytrzymałej skorupy z aluminiowym pancerzem i kevlarem wewnątrz kurtki,

 

i jest 10 razy mocniejszy niż zwykły kabel światłowodowy.

 

Pomoże to uczynić zbrojony patchcord z włókien odpornych na wysokie napięcie i ciśnienie.

 

Opancerzony kabel krosowy ma o 40% wyższy znamionowy zakres temperatur pracy, dzięki czemu zapewnia stabilność

 

wydajność w szerokim zakresie temperatur.

 

Ten typ kabla krosowego jest szczególnie idealny do lekkich i średnich zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych.

 

Możemy dostarczyć zbrojony kabel światłowodowy, w tym światłowody 10G OM4/OM3, 9/125, 50/125, 62.5/125.

 

Opancerzone kable krosowe światłowodowe mogą być z SC, ST, FC, LC, MU, SC/APC, ST/APC, FC/APC,

 

LC/APC itp. rodzaje zakończeń.

 

 

Opis:

 

Patchcord to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu routingu sygnału.Standardowo dostępne są 4 rodzaje złącz: FC/SC/LC/ST.. 3 rodzaje okuć: PC, UPC, APC…

 

 

PC oznacza kontakt fizyczny. W przypadku złącza PC dwa włókna spotykają się tak, jak w przypadku złącza płaskiego, ale powierzchnie końcowe są polerowane, aby były lekko zakrzywione lub kuliste.Eliminuje to szczelinę powietrzną i zmusza włókna do kontaktu

 

UPC oznacza Ultra Physical Contact. Powierzchnie końcowe są poddawane rozszerzonemu polerowaniu w celu uzyskania lepszego wykończenia powierzchni.Złącza te są często używane w systemach cyfrowych, CATV i telefonii.

 

APC to skrót od Angled Physical Contact (Kątowy kontakt fizyczny) Powierzchnie końcowe są nadal zakrzywione, ale ustawione pod kątem ośmiu stopni.Utrzymuje to ścisłe połączenie.Złącza te są preferowane w systemach CATV i analogowych.

 

 

Patchcord LC to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu routingu sygnału.

 

LC to skrót od Lucent Connector.Jest to małe złącze światłowodowe, o połowę mniejsze od SC.

 

 

II.Cechy:

 

Zgodny z normą IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005.
Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Połączenie o wysokiej gęstości, łatwe w obsłudze
Wysoka wiarygodność i stabilność
Dobra w powtarzalności i wymienności

 

III.Podanie:


Sprzęt pomiarowy
FTTX+LAN
Światłowód CATV
Optyczny system komunikacji
Telekomunikacja

 

 

Parametr Jednostka LC/SC/ST/FC
SM(9/125) MM (50/125 lub 62,5/125)
PC UPC APC PC
Utrata wtrąceniowa dB ≤0,3 0,2 ≤0,3 ≤0,2
Utrata zwrotu dB 45 ≥50 ≥60 35
Wymienność dB ≤0,2
Powtarzalność dB ≤0,2
Trwałość Czas >1000
temperatura robocza °C -40~75
Temperatura przechowywania °C -45~85

Parametry produktu

Złącze Koniec A Złącze światłowodowe
Koniec B LC lub SC, FC, ST ......
Średnica kabla (mm) 4,0 mm / 7,0 mm / 8,0 mm
Materiał kurtki TPU
Rdzeń światłowodowy 4,8,12 lub określony
Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Długość fali roboczej (nm) 1310/1550 850/1310
Polerowanie UPC APC UPC
Strata wtrąceniowa (maks. dB) 1,5 1,0
Strata powrotna (Min.dB) 50 35
Cechy mechaniczne Wtyczka ≤1000N (kabel główny)
Gniazdo elektryczne ≤100N (kable rozgałęzione)
Stopień IP68
Czas godowy 500 min
Trwałość (maks. dB) 0,2
Możliwość ponownego wykorzystania (maks. dB) 0,5
Temperatura pracy (℃) -40~+85
Temperatura przechowywania (℃) -40~+85

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3 0Wielomodowy kabel światłowodowy 150M Kabel światłowodowy MM DX Kabel OM3 1

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)