Dom ProduktyPigtail światłowodowy

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

Im Online Czat teraz

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa
duży.img.alt
SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa

Duży Obraz :  SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HICORPWELL
Orzecznictwo: ISO9001;2015
Numer modelu: Współosiowa dioda laserowa 1310nm 2.5G FP i DFB
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 ZESTAW
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Pakiet koncentryczny DFB
Zasady płatności: Western Union, L / C, T / T
Możliwość Supply: 2000 sztuk na tydzień

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa

Opis
Rodzaj: Współosiowa dioda laserowa 1310 nm FP i DFB Długość fali: 1310 mil morskich
Izolacja (ISO): 30dB Laser: DFB i FP
Max. Maks. Reverse Voltage Odwrotne napięcie: 15(PD) Napięcie przewodzenia: Typ: 1,1mA Maks.: 1,6mA
Zakres mocy wyjściowej: 5.0MW (CW FP), 10mW (CW DFB) Pakiet: Pakiet koncentryczny 1310 FP i DFB
Pasmo modulacji (FP): 1,25-2,5 GHz (2mW) Pasmo modulacji (DFB): 0,25-4,25 GHz (2mW)
High Light:

Współosiowa dioda laserowa 1310 nm

,

koncentryczna dioda laserowa DFB 2

,

5 GHz

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9 / 125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB koncentryczna dioda laserowa

 

 

Te diody laserowe zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby były w pełni zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej 2011/65/UE –
Ograniczenie stosowania niektórych niebezpiecznych substancji (RoHS) w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Możesz dostosować długość włókna i typ włókna, na przykład 1m, włókno SM, lub możesz również wybrać włókno 1,5M 62,5/125 MM.

 

1, bezwzględne maksymalne oceny (Tc=25)

 

Parametr Symbol Oceny Jednostka
Prąd roboczy Jeśli(LD) Ith+20 mama
Odwrotne napięcie Vr(LD) 2,0 V
Prąd roboczy Jeśli(PD) 2 mama
Odwrotne napięcie Vr(PD) 15 V
Temperatura robocza Topr -40~+85
Temperatura przechowywania Tstg -40~+85
Temperatura spawania Tsld 260/10 /S

 

2. Charakterystyka optyczna i elektryczna (Tc=25)

 

Parametr Symbol Min. Rodzaj Maks. Jednostka Warunki testowe
Prąd progowy It 4   15 mama CW
Napięcie przewodzenia Vop   1.2 1,5 V CW, Jeżeli = Iop
Optyczna moc wyjściowa Pf 1   4 mW CW, If=Ith+20mA
Środkowa długość fali FP λc λc-20 λc λc+20 Nm λc=1270~1650
DFB λc λc-10 λc λc+10 Nm
CWDM λc λc-3 λc λc+3 Nm
Czas narastania/opadania (10~90)% Tr/Tf     0,4 nS Jeśli=Ith,Po=Pf(10-90)%
Monitoruj prąd Jestem 100   1000 uA CW,P0 = Pf
Pojemność CPD   10 15 PF VR & D=5V
Prąd ciemny NS     1 nie dotyczy VR & D=5V
Racja tłumienia trybu bocznego SMSR 35 40   dB CW, Po=5mW
Izolacja ISO 30     dB  

 

Zgodnie z wymaganiami klienta z konstrukcji światłowodowej;Współczynnik tłumienia trybu bocznego dotyczy tylko modułu laserowego DFB.

 

Zakres długości fali lasera FP ±20nm;Zakres długości fali diody laserowej DFB ± 10 nm, zakres długości fali diody laserowej CWDM ± 3 nm;

 

3. Funkcje

 

Opakowania koncentryczne FP i DFB

Wbudowany monitor InGaAs/PIN

Wysoka niezawodność, długa żywotność

 

4. Aplikacje

 

Nadajnik optyczny lub sygnał daty

Optyczny nadajnik sygnału analogowego

Moduł optyczny Bidi i transceivery optyczne

Sprzęt testowy

 

5. LD Pin PRZYPISANIE

 

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa 0

 

6. Informacje o zakupie LD-XXX-XXXX-XXX Koncentryczny pakiet diody laserowej

 

 

-X x x -X x x x -X x x
Typ przesyłki Typ złącza

Pakiet

seria

Wpisz LD Długość fali moc

Połączenie PD

szpilka wektorowa

Wskaźnik daty izolator A&V ROHS
Włókno Rec

P: włókno

 

R: pojemnik

F: FC/UPC

S:SC/UPC

T: ST/PC

FA: FC/APC

SA:SC/APC

N:NIE

A:FC-1

B:FC-2

C:FC-3

D:SC

E:ST

1:Typ 1

2:Typ 2

3:Typ 3

4:Typ 4

5:Typ 5

ani

D:DFB LD

 

F:FP LD

31:310nm

55:1550nm

51:1510nm

53:1530nm

57:1570nm

05:0,5 mW

10:1,0 mW

20:2.0mW

30:3,0 mW

40:4.0mW

Odp.: typ A

B:typ B

C:typ C

1:1,25 Gb/s

2:2,5 Gb/s

G:izolator

 

Nie nic

R: przejście ROHS

 

Nie nic

 

Numer części to PFA2-F3110A-1GR, oznacza to, że dioda laserowa ma długość fali FP, a LD to 1310nm, pin-out to typ A, moc to 1mW.

 

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa 1

 

SC / FC / LC APC Pigtail światłowodowy SM 9/125um 1310nm 2,5 GHz FP i DFB Koncentryczna dioda laserowa 2

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Jimmy Lv

Tel: +8613480892975

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)